1909TLV מקבוצת URBANIX היא חברה המתמחה בהתחדשות עירונית בתל אביב בכלל, ובלב העיר בפרט. החברה הוקמה מתוך רצון לחזק את המרקם העירוני האהוב של תל אביב, לייצר ערך ייחודי לבעלי הנכסים ולהטביע חותם ברחובות העיר. האהבה לאדריכלות בכלל ולזו התל אביבית במיוחד והחיבור העמוק להיסטוריה ולמורשת העיר, הובילו אותנו להציע פריצת דרך בתחום ההתחדשות העירונית: "תמ"א 38 שימור" וליצור לבעלי הנכסים נכס מרהיב ביופיו, בהשראתם של בנייני השימור היפים ביותר בתל אביב.

מתכנון להיתר – בזמן הקצר ביותר

ההיכרות המעמיקה שלנו עם תכנית הרבעים, ההנחיות המרחביות, מסמכי המדיניות, האפשרויות התכנוניות והרגולציה העירונית מאפשרת לנו תכנון, עיצוב וביצוע פרויקטים בצורה מדוייקת תוך קיצור מקסימלי של הליכי הרישוי וקבלת היתרי בנייה מהר ככל הניתן.

יכולות תכנון In House

אנו מחזיקים במחלקות תכנון ואנליזה In House, מה שמעצים את תהליכי העבודה שלנו ומבטיח תוצר מוגמר המותאם אישית לכל דירה ודירה באופן פרטני ברמה הגבוהה ביותר, ללא פשרות, ותוך היענות גבוהה לרצונותיהם וחלומותיהם של בעלי הנכסים.

שקיפות, בקרה ויציבות כמצפן

1909TLV היא חברה פרטית ויחד עם זאת, ניהולה והתנהלותה מתקיימים בצורה המקבילה לחברה ציבורית מבחינת שקיפות פיננסית וממשל תאגידי. כך למשל, את החברה מלווה צוות Advisory board המונה מנהלים, מומחי נדל״ן ואנשי כספים מהמוכשרים והמוכרים ביותר במשק.

מקצוענות, אמינות ומסירות  

אחד הפרמטרים החשובים ביותר בדרך לתוצר נדל"ני מושלם העונה על כל ציפיות הלקוחות ואף מעבר להן, הוא אנשי המקצוע האמונים על תהליך העבודה מראשיתו ועד סופו. ב- 1909TLV גיבשנו צוות מנהלים, אדריכלים, אנליסטים ומנהלי הפרוייקטים מהטובים ביותר בתחומם אשר יחד חתומים על התוצר הטוב ביותר, בלוח הזמנים הטוב ביותר ותוך מתן השירות הטוב ביותר.

פרופ׳ Andrea BRUNO, אדריכל-על

מומחה בעל שם עולמי בתחום השימור הארכיטקטוני והחידוש של מבנים היסטוריים, מוזיאונים ומבנים ציבוריים.

לאחר שסיים את לימודיו בפקולטה היוקרתית לאדריכלות בטורינו, עבד על מאות פרויקטים ברחבי העולם שזיכו אותו בתהילה אדריכלית בינלאומית. כיום, פרופ׳ Andrea BRUNO משמש כיועץ בכיר של ארגון אונסק"ו ומנהל בשמו מיזמים רבים ברחבי העולם, אשר נועדו לשמר את המורשת הארכיטקטונית הבינלאומית. ל-1909TLV הוא מביא חזון אדריכלי ייחודי, השקפה אמנותית וערך מיתוגי לפרויקטים של החברה.

דוד בנינו, מייסד ומנכ״ל

מייסד קבוצת URBANIX. יזם ישראלי מוכר ומוערך בעל למעלה מ-30 שנות ניסיון בעולם העסקי ובתחומי הנדל״ן וההייטק בפרט. במשך השנים, יזם והקים מיזמים מצליחים ופורצי דרך המעסיקים מאות עובדים והמשפיעים רבות על המשק הישראלי. דוד גיבש את האסטרטגיה של 1909TLV תוך רצון ציוני לקחת חלק בבנייה ופיתוח הארץ ומשום כך מפגין חיבור ייחודי ונדיר לעבודת השטח ומקפיד ללוות באופן אישי את תהליכי הייזום, התכנון והבנייה שמובילה החברה.

טמיר רייכר, סמנכ״ל פיתוח עסקי

מומחה נדל״ן בעל ניסיון מוכח בהשבחת נכסים מניבים, והתמחות ייחודית בתחום התמ"א 38 בת"א. לאחר שנים של הובלת פעילות יזמית של חברות נדל״ן מובילות במשק, ותוך התמחות אקדמית במיסוי עסקאות מקרקעין והיבטים חוקיים ותכנוניים של עולמות הנדל״ן, טמיר נחשב כיום לאחד מאנשי ההתחדשות העירונית המובילים בארץ. את 1909TLV דוחף טמיר לצמיחה, מצוינות ויוזמות חדשות תוך למידה בלתי פוסקת של אתגרי השוק וחשיבה יצירתית, אמיצה וייחודית.

איזבלה קנטרו, מנהלת עסקים ראשית בסטודיו של פרופ׳ Andrea BRUNO

יועצת בכירה בתחום העסקים הבינלאומיים. מאז שנת 1998, סיפקה איזבלה שירותי ייעוץ וליווי למספר פרויקטים עסקיים ברחבי העולם, בין היתר ביפן, סין, הודו, רוסיה וקנדה. מעבר לכך, שימשה גם כנשיאת Consorzio Europe, כסמנכ"לית של Consorzio Copernico וכמנהלת של ארגון לפיתוח תרבותי-כלכלי.

קארין סחלי, מנהלת פעילות יזמית

אנליסטית עסקית ושיווקית מוערכת בעלת תואר אקדמי בתקשורת וניהול. קארין ניהלה את הפעילות השיווקית הדיגיטלית של רשת בתי הקפה לנדוור ושימשה כעוזרת אישית למנהלים בכירים בעולמות הנדל״ן והיח״צ מזה כמה שנים. לפעילותה ב-1909TLV היא מביאה יכולת ניתוח שוק מעמיקה לצד חשיבה ביקורתית ויצירתית.  

אמנון אבידן, מנהל פרוייקטים

אמנון הוא דמות ידועה בנוף התל-אביבי. בגיל 14, הצטרף לקבוצת הכדורסל של מכבי ת"א, בה שיחק במשך 20 שנים ואף שימש קפטן של הקבוצה האגדית. אמנון אף זכה להדליק את הלפיד בטקס פתיחת המכבייה ה-8 בישראל. לאחר פרישתו, המשיך אמנון להיות חלק מהצוות הניהולי של הקבוצה במקביל לפעילותו בבורסת היהלומים הישראלית. אמנון משמש כמנהל פרויקטים ומעניק ליווי מקצועי ומסור ללקוחות החברה ובעלי הנכסים.

יוסף מזן – תכנון אדריכלי

הנדסאי אדריכלות ועיצוב פנים בעל התמחות באדריכלות ובנייה. בעברו, שימש כמתכנן בחברת רגבה ובמשרדי עיצוב ותכנון מובילים. יוסף הינו כח מוביל בצוות מחלקת התכנון של חברת 1909TLV, המעסיקה אדריכלים, מהנדסים ומעצבים ומגבשת את תכניות הבנייה תוך התאמתן למרקם העירוני הייחודי של תל אביב. ב-1909TLV, מגבש יוסף באופן אינטגרטיבי את שלבי התכנון הרעיוני בהתאם לרצונותיהם, חלומותיהם ותקוותיהם של הלקוחות.

דניאל מזרתי – תכנון אדריכלי

הנדסאית אדריכלות ועיצוב פנים בעלת ניסיון בעיצוב ושימור מבנים, שרטוט ותכנון, רישוי עסקים, היתרי בנייה, תכנון מרחבים מוגנים ויצירת תכניות עבודה מפורטת. כיום, מובילה דניאל תהליכי תכנון אדריכליים בחברת 1909TLV הכוללים בנוסף לצד היצירתי גם עבודת איסוף וניתוח מידע מהרשויות לרבות היתרי בניה, תב״ע ותוכניות חלות ועתידיות.

סנדרה גרינברג, מנהלת פרוייקטים

מנהלת פרויקטים המתמחה בהתחדשות עירונית. סנדרה הובילה עשרות פרויקטים הכוללים מאות יחידות דיור וידועה כמי שהופכת לחלק מהמשפחה בכל בניין בו היא פועלת. סנדרה מעניקה ליווי מקצועי ומסור ללקוחות 1909TLV בכל שלבי הפרוייקט השונים.

מייקל בנאין, מנהל פרוייקטים

עו״ד ובוגר תואר במנהל עסקים עם התמחות במימון, עובד לשעבר של משרד ראש הממשלה ובוגר תכנית יוקרתית של חיל המודיעין. למייקל ניסיון רב באיסוף, ניתוח ועיבוד מידע כמותי ואיכותי אותו הוא מביא לידי ביטוי בעבודתו ב-1909TLV תוך שימת דגש על סדר, ארגון וביצוע בסטנדרטים הגבוהים ביותר.