תמ"א 38 זה רק 1909tlv

logo1909hebW

תמ"א 38 עם ערך של שימור

מבנין לאבן דרך אדריכלית בתל אביב

הערך המוסף של כל פרויקט ב-1909TLV הוא האופי התל אביבי הייחודי שהפך אותה לאתר מורשת מטעם אונסק"ו. ערך מוסף זה בא לידי ביטוי באטרקטיביות של הנכס לאחר הפרויקט, בקסם ובמשיכה שלו לדיירים ורוכשים פוטנציאליים וכמובן בשווי הנכס.

לפרטים היכנסו

אדריכלות בינלאומית

Branded Architecture

היועץ האדריכלי ל-1909TLV הוא האדריכל האיטלקי פרופ' אנדראה ברונו. לפרויקט הנושא את שמו של אדריכל מהשורה הראשונה בעולם בתחום ההתחדשות העירונית יתרונות עצומים. החל מאיכות הביצוע ודרישות האדריכל, שיתוף הפעולה הבירוקרטי וכמובן, עד לשווי הנכס לאחר הפרויקט.

לפרטים היכנסו

ביטחון אישי

חברה מוכרת וגב חזק

1909TLV היא חברת ההתחדשות העירונית בתל אביב מטעם קבוצת החברות המובילה בישראל בתחום ועומדת בשורה אחת עם החברה לשימור והתחדשות ערים בישראל והחברה להתחדשות נתניה.

לפרטים היכנסו

רוצים לבחון האם הבנין שלכם מתאים לתמ"א שימור?

מה זה Branded Architecture?

הערך של מעצב מוכר ומוערך בא לידי ביטוי בכל תחום בחיינו. מותגי אופנה, רכב ויצרנים מכל סוג מבינים את הערך שמותג מוסיף למוצר שלהם.

הדבר אינו שונה באדריכלות, פרויקט עליו חתום אדריכל ידוע ייהנה משווי גבוה יותר. אין הדבר טמוע רק בסיבות רגשיות וחן המותג. אדריכל בעל שם רואה לנגד עיניו את הפרויקט אך גם את שמו הטוב והעבודה עמו לא מאפשרת פשרות באיכות הביצוע. בנוסף, הניסיון והידע שמביא עימו אדריכל ברמה כה גבוהה יעניק פתרונות נכונים וטובים יותר לנכס ובשל כך מוצר סופי טוב יותר.

גם ברמה הבירוקרטית/הנדסית, ההתייחסות לאדריכל בעל שם עולמי החתום על פרויקט בעיר תהיה טובה יותר ומתוך הבנה כי הפרויקט מיועד להיות אבן דרך במפת העיר.


לקריאה נוספת

מה זה תמ"א שימור?

תמ"א שימור זה תהליך תמ"א 38 שנועד בראש ובראשונה לחזק מבנים קיימים. במהלך התהליך ובכפוף לתנאים בשטח ייהנו הדיירים גם מתוספות בניה, מעלית, מרפסות, חניה וחידוש של חזיתות הבנין והשטחים הציבוריים.

הדגש על שימור לא מחייב כי הבניין יהיה בניין לשימור כהגדרתו אלא רותם את תהליך התמ"א לשינוי המראה הכולל של הבניין לכזה של בניין לשימור המפאר את המורשת האדריכלית באזור ומעניק לו ערך רגשי ועיצובי גבוהים יותר.

תהליך עיצוב שכזה מחייב עבודה עם אדריכל מומחה להתחדשות עירונית מחד ולשימור מאידך. 1909TLV עובדת עם האדריכל המוביל בעולם בתחום זה- פרופ' אנדראה ברונו מאיטליה, המשחזר טירות וארמונות בעולם ומייעץ לאונסק"ו בדבר הכרה באתרי מורשת.


לקריאה נוספת


1909TLV

1909TLV שימור והתחדשות בע״מ נמנית על קבוצת חברות מובילה בתחום ההתחדשות העירונית ומשמשת בקבוצה כזרוע ההתחדשות העירונית בתל אביב. מתוך הבנת המאפיינים הייחודיים של המרקם התל אביבי הוקם מיזם 1909TLV כמענה פורץ דרך לצרכים אלה.

נכון לשנת 2018, קבוצת החברות מקדמת תכנון של אלפי יחידות דיור בפריסה ארצית בהיקף של מאות אלפי מ"ר לרבות בשיתוף עם חברות ציבוריות דוגמת "אזורים". לקבוצת החברות מתחמי התחדשות עירונית ופינוי בינוי עתידיים בהיקף של עשרות אלפי יחידות דיור. הקבוצה כוללת בין היתר את החברה לשימור והתחדשות ערים בישראל והחברה להתחדשות נתניה.

 

לקריאה נוספת