פרופ' Andrea BRUNO

שמות המצולמים מימין לשמאל – מר רון חולדאי, ד"ר ירמי הופמן, מר דוד בנינו, פרופ' Andrea BRUNO

עם למעלה מ-50 שנות ניסיון ומאות פרויקטים ברחבי העולם, נחשב פרופ׳ Andrea BRUNO למומחה עולמי בתחום השימור הארכיטקטוני והחידוש של מבנים היסטוריים, מוזיאונים ומבנים ציבוריים. פרופ׳ Andrea BRUNO נודע בסגנונו המקורי והדינמי, בתפיסותיו האמיצות ובחשיבתו פורצת הדרך ועל כך הוא זוכה לתהילה אדריכלית בינלאומית.

 

תהילה אדריכלית עולמית

מאז סיים את לימודיו בפקולטה היוקרתית לאדריכלות בטורינו, פרופ׳ Andrea BRUNO הטביע חותמו על מבנים ונכסים בכל רחבי העולם. רבות מעבודותיו נחשבות ליצירות אמנות וזוכות להכרה עולמית: המוזיאון לאמנות מודרנית בטירת ריבולי שבאיטליה, קתדרלת בגארטי בגיאורגיה, מוזיאון Maison D'izieu, טירת ליכטנברג בצרפת, מוזיאון העתיקות באיטליה, תיאטראות בריגיטנס בבלגיה, כיכר קאריגנאנו באיטליה ועוד.

יועץ בכיר של ארגון אונסק"ו

החל משנת 1974 משמש פרופ׳ Andrea BRUNO כיועץ בכיר של ארגון אונסק"ו, ארגון החינוך, המדע והתרבות של האומות המאוחדות, ומנהל בשמו מיזמים רבים ברחבי העולם אשר נועדו לשמר את המורשת הארכיטקטונית הבינלאומית.

סטודיו Andrea BRUNO

משרד האדריכלים Andrea BRUNO הממוקם בטורינו איטליה, הינו הלב הפועם של עבודות אדריכליות ייחודיות אותן מוביל אדריכל-העל. צוות האדריכלים היצירתי ואנשי המקצוע המובילים במשרד אמונים על הוצאתם לפועל של עשרות פרוייקטים מוערכים ומוכרים בכל רחבי העולם.

הנכסים אשר ישתתפו בפרויקט 1909TLV לשימור, התחדשות והשבחת נכסים בתל אביב בניצוחו של פרופ׳ Andrea BRUNO יהנו מחזונו, ניסיונו העשיר ומומחיותו הרבה בתחום.

 

למידע נוסף על פרופ׳ Andrea BRUNO לחצו כאן

לעמוד של פרופ׳ Andrea BRUNO באתר אונסק"ו לחצו כאן

להרחבה על יצירת האמנות המפורסמת בטירת ריבולי לחצו כאן