על הקבוצה

1909TLV הינה חלק מקבוצת URBANIX, קבוצת נדל״ן מובילה בעלת מספר זרועות ו-4 חברות בנות המניעות יחד את מהפכת ההתחדשות העירונית בישראל. לקבוצה למעלה מ-84 פרויקטים של תמ״א 38 ופינוי בינוי בשלבים שונים בכל רחבי הארץ, והיא נהנית מיציבות כלכלית וגב פיננסי איתן, צוות מנהלים, מהנדסים, אדריכלים, אנליסטים ומנהלי פרויקטים, מקצועי ומסור, וחזון ברור: להביא את השינוי הטוב ביותר לטובת הדייר הישראלי, ולפעול למענו ורווחתו. הקבוצה, לה זרועה טכנולוגית מרשימה ובלעדית, מחזיקה במגוון כלים טכנולוגיים ואנליטיים בפיתוח אישי המביאים לעולמות ההתחדשות העירונית כלים מתקדמים מעולם ההייטק ומבשרים על תחילת עידן חדש בתחום זה: עידן יעיל יותר, מהיר ומתקדם יותר.

החברה לבינוי>פינוי הוקמה במטרה להביא שינוי משמעותי בתחום ההתחדשות העירונית תוך התמקדות באזורי הפריפריה והצרכים הספציפיים המאפיינים את תושביהם. המהפכה שמובילה החברה לבינוי>פינוי היא בשיטת העבודה המשנה את ״סדר הפעולות״ של הפינוי והבינוי למען רווחתו של הדייר – קודם בונים ורק אח"כ מפנים! החברה לבינוי>פינוי חרטה על דגלה להביא להתחדשות עירונית אמיתית באזורים הזקוקים לה, תוך פיתוח אורבני מלא המותאם לרצונות והצרכים של תושבי כל אזור, זאת בהתבסס על מחקר ייעודי שכל מטרתו היא להכיר את הקהילה מבפנים ולהביא את השינוי לו היא באמת מייחלת, וכמובן – שמירה על המרקם החברתי הקהילתי הקיים והאהוב.

החברה לשימור והתחדשות ערים בישראל בע"מ

חידוש שכונות ובניינים בעיר והענקת צביון אחיד ומודרני משפרים את איכות החיים של התושבים, ומאפשרים חווית מגורים איכותית ונעימה יותר. החברה לשימור והתחדשות ערים בישראל היא חברת יזמות אשר הטביעה את חותמה במשך שנים בפרויקטים מובילים של שימור, חידוש והשבחת מבנים ושכונות בישראל, וגם כיום היא עומדת מאחורי פרויקטים משגשגים של התחדשות עירונית בהיקף של אלפי יח"ד בתל אביב, נתניה, רחובות, אשקלון וערים נוספות. מהפכת ההתחדשות העירונית אותה מובילה החברה לשימור והתחדשות ערים בישראל מבקשת ״להעיר את העיר״: לצבוע את ערי ישראל בצבע חדש תוך הסתכלות אמיצה קדימה, אל העתיד.

החברה להתחדשות נתניה

נתניה הפכה לאחת מהערים האטרקטיביות ביותר בישראל ומהווה מוקד משיכה עבור תושבים המבקשים לגור סמוך לרצועת החוף היפה בישראל, בעיר תוססת וצבעונית. החברה להתחדשות נתניה נוסדה במטרה להחיות מחדש שכונות ובניינים בשכונות הוותיקות של העיר ולהעניק לתושביה חווית מגורים חדשה ומודרנית בעיר שהם כה אוהבים. החברה רואה במהפכת ההתחדשות העירונית בנתניה הזדמנות נדירה ליצור שינוי ולייצר סביבת חיים אורבנית חדשה המעניקה לעיר צביון אחיד של עיר מודרנית, איכותית ויפה, תוך שיתוף פעולה מלא מול העירייה. החברה להתחדשות נתניה פועלת במרץ לשינוי פני העיר ומובילה כיום עשרות פרויקטים במתווה של תמ"א 38 ופינוי בינוי ברחבי העיר, חלקם בשותפות אסטרטגית עם חברת "אזורים". אחד הפרויקטים הבולטים של החברה הוא מתחם "Nova" שהוקם על חורבות שוק אוריון במרכז העיר. השוק, אשר עמד שומם במשך שנים ארוכות, הפך למתחם מגורים עם 79 דירות, ולצדו מרכז מסחרי תוסס עם שדרת בתי קפה ומסעדות, חנויות בוטיק, מרכז אמנויות, משרדים ושוק איכרים שפועל במתכונת של שוק צרפתי. העבודה על מתחם זה מהווה דוגמה ליכולת הייחודית של החברה לפעול ולבצע פרויקטים מורכבים מבלי לפגוע בשגרת הפעילות הסדירה של עשרות עסקים ואלפי מבקרים אשר פוקדים את האזור יום יום.

Advisory board

קבוצת URBANIX הינה חברה פרטית, אך יחד עם זאת מאופיינת בהתנהלות פנים-ארגונית הדומה לזו של חברות ציבוריות, מבחינת שקיפות פיננסית וממשל תאגידי ובתוך כך נתמכת על ידי צוות Advisory board הכולל ארבעה חברים בכירים ועתירי ניסיון בתחומי הניהול, הנדל״ן והכלכלה:

בן-ציון זילברפרב

פרופ׳ לכלכלה. חבר מועצת המנהלים, חבר בוועדת משאבים ובוועדת טכנולוגיה ויו״ר הוועדה לניהול סיכונים בבנק דיסקונט. לשעבר חבר מועצה בוועדות ביקורת והשקעות של חברות מובילות במשק, בהן: קבוצת דלק, טמרס נדל״ן, אינפיניטי קופות גמל, חברת החשמל ועוד.

דורון ארבלי

בעל תואר ראשון במדעי המדינה ומשפטים ותואר שני במנהל ציבורי. לשעבר מנכ״ל בנק הדואר, מנהל רשות המסים, סמנכ״ל בכיר לחקירות ומודיעין ברשות המסים, ראש מדור חקירות באגף המכס ומע״מ. שימש כדירקטור בחברות ממשלתיות וכיהן כשופט בבית הדין למשמעת לענייני שכר בשירות הציבורי וכדירקטור בחברת שיכון ובינוי.

אלה פלדר

בעלת תואר ראשון ושני בחשבונאות ומנהל עסקים עם התמחות במימון. משמשת כדירקטורית בחברת אנלייט אנרגיה מתחדשת בע״מ, נתיבי ישראל, אשטרום נכסים בע״מ, כרמית תעשיות בע״מ ומרצה בקורס דירקטורים. יועצת ומלווה חברות בהיבטים פיננסים והכנת חוות דעת כלכליות וחשבונאיות. לשעבר מנהלת בכירה בפירמת רואי החשבון PWC.

גיל הוד

בעל תואר ראשון במנהל עסקים, מימון ושיווק ומחזיק ברישיון לניהול תיקי השקעות מהרשות לניירות ערך. משמש כדירקטור בקבוצת הריבוע הכחול, פולאר השקעות, קרן הפנסיה בחברת החשמל וחברות נוספות. בעבר שימש כמנכ״ל הראל פיננסים, מנכ״ל קבוצת הפתרונות הפיננסים פריקו PPM ומנהל פיתוח עסקי בחברת HP. סגן אלוף במיל׳.

הפרויקטים שלנו

מתחם השוק העירוני בנתניה

אנחנו במדיה

הוועידה הארצית להתחדשות עירונית ת"א 2019.

טמיר רייכר, סמנכ"ל פיתוח עסקי 1909TLV

חשיפה ראשונה של URBANIX בתכנית NEXT

טמיר רייכר, סמנכ"ל פיתוח עסקי – 1909TLV ראיון עם אבי שמאי ברדיו כאן